• |
ide | kryesore

Vritet lideri i serbëve në veri të Kosovës, Oliver Ivanoviç

Lajme, Të fundit


Oliver Ivanoviç lideri I serbëve në veri të Mitrovicës ështe vrare në një atentat me armë. Burime të mediave kanë treguar se ai ka marrë 4 plumba në një atentat të organizuar, ndërkaq ka ndërruar jetë pas disa minutash në spitalin e MItrovicës në veri.

Mgjarja ka ndoihur sot në mëngjes para zyrës së tij në veri të Mitrovicës raportohet se është sulmuar me armë zjarri

Policia konfirmon vetëm se Ivanoviq është dërguar në spital dhe nuk ka më shumë informata se me çka është sulmuar.

Zëvendësdrejtori i Policisë së veriut të Mitrovicës Besim Hoti konfirmon se deri më tani e kanë informatën se ai është dërguar në reanimacion në spital por më shumë informata nuk ka.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *