• |
ide | kryesore

Rama mbledh sot qeverinë dhe disa drejtorë në Pallatin e Brigadave, analizë mbi ecurinë e qeverisjes

Lajme, Të funditKryeministri Edi Rama do të mbledh ditën e sotme qeverinë si dhe disa drejtorë institucionesh. Në takim do të jetë i pranishëm kreu i Ekzekutivit do të mbahet në Pallatin e Brigadave.

Mësohet se në këtë takim do të bëhet një analizë mbi qeverisjen dhe punën e institucioneve deri më tani, ku secili do të ndalet mbi sektorë përkatës. Ndërkohë, ministrat do të raportojnë për ecurinë e dikastereve.

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *