• |
ide | kryesore

Berisha-mazhorancës: Ikët të gjithë nga frika e protestës, keni lënë këtu ikonën e superaferave, Ahmetajn

Lajme, Të funditFjala e Berishës ditën e sotme në Kuvend ka enë e shkurtër, pasi pas foltores së Kuvendit nuk ka qenë shumica e ministrave së bashku me kryemimistrin Rama, i cili ndodhet në Davos. Berisha është shprehur se të gjithë kanë ikur nga protesta që do të zhvillojë opozita në 27 janar dhe kanë lënë aty ikonën e supëraferave, Arben Ahmetajn.

Ikën nga protesta dhe lënë këtu ikonën e super aferave, binjakun e Gjiknurit, Arben Ahmetajn. Ikën deputetët. Çdo bëni ditën e protestës, kur sot ia keni mbathur” – tha Berisha.4 Comments

  1. hj ani shko mbaji duart ti posht kur ti biejn me dor se sperm rilindje esht,e ndoshta ridhjer edhe ti si monstra e kanabisit e kokaines rama.

  2. ne shlurt pritet arrestimi i sali berishes per krimet ndaj shqiptareve
    koha e sali serbit poi mbaron
    plaku serb eshte drejt fundit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *