• |
ide | kryesore

Tahiri dhe Habilajt pjesë e spotit të PD-së për protestën e nesërme (VIDEO)

Lajme, Të funditNjë ditë para protestës, kreu i PD-së, Lulzim Basha ka shpërndarë në faqen e tij në Facebook një video, me anë të së cilës i fton qytetarët të marrin pjesë masivisht në protestë. Spoti ka në qendër të tij ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, i cili është nën hetim si i përfshirë në trafikun e drogës me grupin e Habilajve. Pjesë e spotit janë dhe përgjimet audio të realizuara nga pala italiane.

©LAPSI.al Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *