• |
ide | kryesore

Berisha shpall shifrat: Në shesh janë mbi 500 mijë shqiptarë

Lajme, Të fundit


Ndërsa vijon protesta e opozitës, ish-kryeministri Berisha ka shpallur numrin e pjesëmarrësve në shesh. Sipas tij janë mbi 500 mijë shqiptarë që sot kanë dalë në protestën e opozitës kundër Edi Ramës.

“Mbi 500 mije shqiptare ne shesh, ne protesten me madheshtore ne Tirane! Te gjithe duke protestuar kunder qeverise se krimit, droges dhe korrupsionit!”, shkruan Berisha në faqen e tij në Facebook.

©LAPSI.al 


5 Comments

  1. ahahahhahahaha 500.000 sa budalla eshte trapi, sjane as 10.000 , se kuptojne qe populi eshte i odhur nuk meret me me politikanet qe kerkojne te nderojne vendet se mende jo edhe jo

  2. O Berish.. po meqe e hape thesin dhe ja fute 500.000 beje me mire 1000.000 me mire se nuk ka ndryshim te madh.

    ahah .. Debil ai qe e thote dhe debila keta qe e publikojne.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *