• |
ide | kryesore

VIDEO-FOTO/ Shikoni si e kanë rrahur shitësin e cigareve në Tiranë

Lajme, Të fundit


Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publike një denoncim të dhunës së ushtruar ndaj një qytetari, vetëm se po shiste cigare në kryeqytet.

Ndërkohë më poshtë ai publikon edhe fotot e kësaj dhunë të shtetit ndaj qytetarit.

Ja postimi i plotë në Facebook, i ish kryeministrit Berisha:

Shikoni se si e keqtrajtuan kafsherisht kriminelet me uniforme te Edi Rames qytetarin qe po shiste cigare dhe qe tregon video e djeshme e postuar ne FB tim ne oren 19:30 por dhe ne adresa te tjera te rrjetit dhe portale! sb

“Pershendetje Doctor! Ju uroj gjithë të mirat. Djali i dhunuar nga policia qe e keni denoncuar dje quhet Neki Bajraktari nga fshati Cernalevë i Kukësit, baba i dy femijve qe jeton me qera ne periferi te Tiranës dhe “faji” i tij eshtë se nuk është kultivues dhe shitës hashashi por shitës ambulant ( mallra në dorë) per te cilën këto formalizuesit e ekonomise padronet e PPP nuk kanë shpirt dhe e shohin si problem. “Faji” tjetër i madh i tij eshtë origjina e tij Kukësi që ketyre të Rilindjes iu del makth në çdo kohë te dite-nates. Po Ju dergoj edhe disa foto ku duket qartazi dhuna kafshërore ndaj tij.”


3 Comments

  1. Lali era eda gay jane bura ato bejne shere ne rugica pijne bira ne lokale pastaj per relax i bejne gojore njera tjetres

  2. Po ju esht per tju qi motrat o polic kurva,nuk bohet kshu o bythqima.po ikni gjujini atyne qe jan me pistolet ne brez ne xhiro se ju a tregojn ato Juve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *