• |
ide | kryesore

Gjirokastër, vret veten një person

LajmeNjë ngjarje e rëndë ka ndodhu sot pasdite në Gjirokastër. Në hyrje të fshatit Çepunë, Njësia Administrative Cepo, ka vrarë veten me armë gjahu shtetasi G.M 59 vjeç. Policia thotë se nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës, nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të shkaktuara nga ndonjë faktor tjetër. Në vëndngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *