• |
ide | kryesore

VIDEO/ Vrasja a Agim Bucit në Kamëz, polumbarët në ditën e tretë të kërkimit të armës

Lajme, Të fundit


Edhe gjatë ditës së sotme kanë vijuar kërkimet në lumin e Tërkuzit tek ura e “Zgafnorit” në Njësinë Administrative Zallherr, për gjetjen e armës së krimit, në lidhje me ngjarjen e ndodhur në Kamëz në datën 25 Prill ku humbi jetën shtetasi A. B., dhe mbeti e plagosur bashkëshortja e tij, shtetasja M. B.

Polumbarët e repartit special “Renea”, prej mëngjesit të sotëm kanë rinisur kërkimet me mjete speciale, në vendin ku autori ka deklaruar se ka hedhur armën.

https://www.facebook.com/1502420603377639/videos/2154038811549145/


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *