• |
ide | kryesore

Lajm i Fundit/ Tahiri njofton konferencë shtypi në orën 10:00, për çfarë do të flasë ish-ministri?

Lajme, Të fundit


Ish-Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka njoftuar mbajtjen e një konference sot në orën 10:00. Ai pritet te dale ne një konferencë shtypi nga Kryesia e Kuvendit.

Nuk ka ende asnjë te dhënë lidhur me atë qe pritet te thotë Tahiri dhe për çfarë do ta mbaje këtë konference, por ajo do te behet ndërkohë qe pritet po sot te nise seanca ne Kuvend.

Ish-ministri ka qenë në dy seancat e fundit në Kuvend, ndërsa prania e tij ka shkaktuar polemika të forta nga opozita.


3 Comments

 1. Tahir, nuk te shpeton perdredhja:
  -‘s’keni pa gjo akoma!!’,
  -‘s’ka bir kurve si edvini qe me mbyll gojen mua!’
  -‘do te marr me vete edvin’
  -‘le ta beje po ja mbajti!’
  FJALa qe e para,
  tani duhet VePRA!.
  Tet biri do I lesh emrin kriminel, po u perdrodhe pambarim, boll me gomarllekun: e Verteta ime!
  E verteta jote eshte qe je kriminel. Bej detyren te lehtesosh krimin dhe te kesh surrat para tet biri!!!
  Boll me lojna mafiozesh, behu shtetar dhe prind!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *