• |
ide | kryesore

Protesta, PD dorëzon në polici kërkesën për leje, nuk përcaktohet afati i mbarimit të tubimit

Lajme, Të fundit


Partia Demokratike ka dorëzuar pranë policisë së Tiranës kërkesën për të marrë leje për tubimin e së shtunës.

Mësohet se demokratët kanë kërkuar leje për një afat të pacaktuar.

Ata do ta nisnin tubimin në orën 11:00 nga sheshi Skënderbej e do të vazhdojnë përgjatë bulevardit.

 


3 Comments

  1. Merni uj me vete, se per te ngren paguan cadra. Rrini nja 3 muaj degjoni bashukun te pellas 2 here ne dite dhe pastaj ikni si te dhjer. Befshi qef.

  2. Pse nuk votuan sot në kuvend rezolutën? Rrini rrugëve e hani qofte. Opozitë që se do integrimin. Ptuu

  3. Cfare afati mbarimi!?
    PD eshte nje grupim qe udhehiqet nga nje karakteriopat Kolerik pa ide dhe filozofi e cila qe ne krijimin e saj gjithmone ka hyre ne rruge krye, pa e ditur se ku do te shkoje, shkurt rrakapjekthi.
    Nese vazhdon te mbijetoje kjo eshte per “merite” te nje mase ose me mire te themi turme injorante e kosiderueshme qe vazhdon te egzistoje ne Shqiperi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *