• |
ide | kryesore

Anulohet goli i Realit, Benzema jashtë loje (VIDEO)

SportNjë gol i Karim Benzema është anuluar nga arbitri në minutat e fundit të pjesës së parë në finalen e Champions mes Realit dhe Liverpulit. Goli erdhi pas një goditjeje me kokë të Kristiano Ronaldos që u prit instiktivisht nga portieri i Liverpul.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *