• |
ide | kryesore

Finalja/ Mo Salah largohet nga fusha me lot në sy

SportNjë humbje e rëndë për Liverpulin dalja nga fusha e lojës për shkak të një dëmtimi e Mo Salah. Sulmuesi është dëmtuar në shpatull në minutën e 30 të pjesës së parë dhe ka lënë fushën e lojës me lot në sy. Në foton më poshtë momenti i përplasjes me Sergio Ramos.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *