• |
ide | kryesore

FOTO/ Pas lajmit për survejimin e Bashës dhe familjes së tij, deputetët e PD-së shkojnë në polici

Lajme, Të fundit


Pas lajmit se kryetari i opozitës, Lulzim Basha, dhe familjarë të afërt të tij po mbahen në survejim nga segmente të Policisë Operacionale, deputetë të PD-së janë parë të futen në godinën e policisë.

Survejimi i plotë i familjes Basha ka ardhur menjëherë pas denoncimit në media nga opozita i audiopërgjimit të vëllait të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Pas ketij lajmi, gjate dites se sotme, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur me urgjence drejtuesit e PD dhe te grupit parlamentar pas lajmit për survejimin e paligjshëm nga policia te kreut te opozitës dhe familjes se tij.

Ndërkohë pas një takimi në PD mes deputetëve të kësaj partie, nënkryetari Paloka, nënkryetari i Komisionit te Sigurisë Noka dhe kryetari i Komisionit ‘Tahiri’, Alibeaj po shkojnë ne Drejtorinë e Përgjithshme te Policisë.


5 Comments

  1. Jan ber per tu qar hallin. Ku u katandis partia e shpreses te demokracis. Nuk jeni me per asgje vetem per te sajuar lajme idiote.

  2. Keta te qeverisin Shqiprine?! Mos e dhashte Zoti,keta setem me intriga,pergjime tinzare a sajesa qesharake merren.Po nuk shiten keto broqkulla o maskarenje,sepse Shqipria eshte ne survejim te SHBA-ve dhe Gjermanise.U bete gazi i botes a nuk ju doli mjaft “babalje” por doni te poshtroni veten deri ne fund.JO.. jo.. sdhqiptaret kurre nuk do ju besojne njerezeveve qe genjejne e mashtrojne e sajojne kesi pisllyqesh.Basha paska frige edhe nga pordhte e veta.

  3. pasi shashka ‘babale’ po harrohet , po plasin nje shashke tjeter ‘ syrvejim i Lulushit’ …

    ahahh

    nuk hoqen dore nga keto budallalliqe keto debilat

  4. Tani qe i kane ra kredencialet dhe ja kane pi longun po duan ta bejne fig(j)ure. Nje mut do ta bejne se nuk i rruhet kujt me e rujt kete karagjoz qe po mban peng PD e demokratet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *