• |
ide | kryesore

Vidhet shtëpia e gjyqtares së Durrësit

Lajme, Të fundit


Është vjedhur shtëpia e gjyqtares së Durrësit, Dhurata Bilo.

Vjedhësit kanë përdorur gur fresibel për prerje ndërsa raportohet e janë vjedhur vlera të konsiderueshme por ende nuk janë deklaruar dhe nuk ka një reagim nga policia.

Gjyqtarja Bilo ka qenë disa herë objekt vlerësimi nga KLD.


1 Comment

  1. Qe te kaloje vetingun duhet te kaloje dhe ne doren e hajduteve qe tu pakesohet pasuria .Ndoshta ka pasur shume leke neper duar se ka patur ceshtje -te rendesishme -dhe eshte paguar mire.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *