• |
ide | kryesore

LETRA/ PD bojkoton mbikqyrjen e vetingut në polici

Lajme, Të funditPartia demokratike do të bojkotojë komisionet mbikqyrëse për vetigun në polici. Në një letër dërguar Gramoz Ruçit forca kryesore në opozitë, thotë se nuk do të dërgojë asnjë anëtarë për nën komisionet e vettingut në polici.

Duke ju referuar letrës thuhet se ky proces është një farsë prandaj refuzohet mbikëqyrja e procesit të Vettingut në Polici.10 Comments

    1. Po fillojeni mo , ai ju ka then vet fillojeni nga mua dhe nuk e filluat. Kto jane vetem perpjekjet e rradhes per te bllokuar procesin…

    2. Mire nga vettingu ne politik po nga ai ne polici pse keni frike?? Apo doni te mbroni lidhjet me krimin qe ja u garantojn policet e korruptuar qe futi ne sistem spiun flamur noka. Ju mendoni se populli ha bar po i di mjaft mire perpjekjet tuaja per bllokim…

      1. A vërtetë kaq budellenj jeni që bëni këto lloj komentesh, apo thjesht jua don puna se për këtë paguheni.

    3. Per mua edhe ti dhe luli duhet te kaloni ne vetting o edmond. Po boll beret bllokuesin duke nxjerr justifikime se do ju njohi historia si bllokuesit m te medhenj te shqiperise

  1. Edhe ti qe mbahesh si burre i mencur o Spaho i ben kto deklarata? Edhe ti je bere njesoj si lul budallai. ncnc

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *