• |
ide | kryesore

VIDEO/ Moment ankthi në Korçë, përroi rrezikon të marrë me vete fëmijën

Lajme, Të funditReshjet e shiut ditën e djeshme janë bërë shkak për daljen nga shtrati të përroit të në një fshat të Korçës. Momentin kur përroi ka marrë para makinat dhe kur ka rrezikuar jetën e një fëmije është filmuar nga vetë i mituri.

Ngjarja ndodhi në një punishte ku kryhen saldime. Uji ka vërshuar menjëherë dhe fillimisht fëmija ka qenë i qetë duke filmuar me celular. Më pas është ndjerë i rrezikuar dhe ka nisur të thërrasë të atin për ndihmë. Shikoni pamjet më poshtë:

https://www.facebook.com/nardi.ymeri1/videos/1575079779286289/Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *