• |
ide | kryesore

EMRAT/ Kush janë dy autorët e plagosjes në Korçë

Lajme, Të funditPolicia e Korçës arrestoi dy personat e dyshuar për plagosjen e ndodhur ditën e djeshme. Daniel Morava 43-vjeç dhe Gazmend Agolli, 49 vjeç, të dy banues në qytetin e Korçës, të cilët plagosën shtetasin Erion H., 37 vjeç, janë personat e rënë në pranga.

Ngjarja ndodhi në rrugën “Floresha Myteveli”, pas një konflikti për motive të dobëta, ndërsa shtetasit Daniel Morava iu gjet edhe arma e përdorur. Por edhe i plagosuri është vënë në pranga. Erjon Hoxhallari u arrestua në spital sepse nuk pranoi të tregojë çfarë ndodhi gjatë plagosjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *