• |
ide | kryesore

(FOTO) Kush është autori i masakrës me 8 të vdekur në Vlorë

Lajme, Të funditNë fshatin Resulaj, Selenicë, 24-vjeçari Ridvan Zykaj, për motive ende të paqarta, ka vrarë me armë zjarri 8 persona nga dy familje te fisit Zykaj.

Autori pas krimit është larguar dhe autoritetet janë vënë në ndjekje dhe po krehin zonën për të bërë të mundur kapjen e tij.

Po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *