• |
ide | kryesore

Tërmeti lëkund katër shtete

Lajme, Të funditTërmeti i fuqishëm që ra para pak minutash në Shqipëri, e ka patur epiqendër rreth 8 kilometra nga Burreli.

Raportohet se tërmeti prej 6 ballësh është ndjerë edhe në Kosovë,, Mal të Zi dhe në Maqedoni.

Deri tani nuk ka raportime pë dëme në njerëz apo materiale.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *