• |
ide | kryesore

FOTO/ Treni në Golem merr përpara makinën, të lënduar prindërit e 4 fëmijët e tyre

Lajme, Të fundit


Nje aksident ka ndodhur mengjesin e sotem ne afersi te Golemit.

Një tren është përplasur një makinë  tip “Volvo” me targë të huaj J006 SMM, në zonen qe njihet si “Perroi i Agait”.

Sipas te dhenave te para raportoetse treni e ka marre perpara makinen ne te cilen po udhetonin anetare te nje familjeje, prinderit dhe 4 femijet.

Ata mesohet se kane mbetur te lenduar lehte, por per fat jashte rrezikut per jeten.

Policia ka ambulanca jane nisur drejt vendit të ngjarjes.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *