• |
ide | kryesore

Tronditet Vlora, shpërthim tritoli në një banesë në katin e katërt të një pallati

Lajme, Të funditNjë shpërthim tritoli ka tronditur qytetin e Vlorës mbrëmjen e kaluar. Mësohet se shpërthimi ka ndodhur në një banesë në lagjen “Isa Boletini” rreth orës 03:20.

Lënda eksplozive ishte vendosur në hyrje të një banese në pronesi të shtetasit Jovan Çela, 43 vjeç, në katin e katër të një pallati.

Nga shpërthimi nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve si dhe identifikimin e autorëve.1 Comment

  1. ku shkon rama aty behet gjama,si qelbesir e vlores rama me habilajt sollen kokainen e kanabisin dhe e ben qelb ter fisin.5 vite te rames kryemut ka vetem tritol,kokain,balila,xhelila,tahira,habila,shullaza,rosha,dosha,frroka e ndoka.pra kriminel.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *