• |
ide | kryesore

VIDEO/ Zjarr në banesë, humbin jetën 2 persona (Kujdes! Pamje të rënda!)

Lajme, Të funditNjë zjarr i fuqishëm ka përfshirë një ndërtesë në Novi Pazar të Serbisë. Për pasojë dy persona kanë humbur jetën. 8 banues të tjerë janë lënduar derisa janë evakuuar. Shkaku i zjarrit dyshohet se ka qenë një bombol gazi. Zjarri ka shpërthyer së pari në një banesë, pastaj është përhapur më tej. Më poshtë pamjet e rënda kur zjarri ka përfshirë ndërtesën ndersa dy viktimat kerkonin ndihmë. ©LAPSI.al2 Comments

  1. Qe kur dy serbe te djegur qenkan pamje te renda????? Atehere genocidi serb ndaj shqiptareve te krahines shquptare te Kosoves duhet te jete fatkeqesi kozmike….

  2. Hajde koment hajde. E para dhe serbet jane njerez si ne ka te mire e te keqinj e dyta novi pazari ka diku ke 100 mije banore dhe serbet jane 13 ose 14% keshtu qe te djegurit munf te jene me mundesi me te madhe shqiptare ose boshnjake

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *