• |
ide | kryesore

Rama: Do habiteni çfarë do dalë nga regjistrimi i Babales

Lajme, Të funditKryeministri Edi Rama ka paralajmëruar një tjetër “të vërtetë” për audio-përgjimin ku u përfshi Agron Xhafaj, vëllai i ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Në studion e “Real Story”, ai u pyet përse ende nuk ka dalë ekspertiza e audiopërgjimit kur ai vetë e vërtetoi për 24 orë.

“Te “Babalja” e parë do të dalë një e vërtetë që ju do habiteni. Ekspertiza? Unë kam kërkuar nga një agjenci e specializuar të më thotë mua nëse audio-përgjimi ishte i montuar. Ajo ma ka konfirmuar këtë dhe kjo nuk ka vlerë ligjore, por më duhej mua. Më pas kemi mësuar gjëra të tjera që do të dalin në dritë. Do të shihni se si këtu montohen gjëra dhe se si përdoren njerëz. Të besosh sot te Babalja, ose je i vetëdishëm që i beson qëllimit të një partie që thotë se ne Edi Ramën me votë nuk e mundim dot” – tha Rama. ©LAPSI.al5 Comments

  1. o rrot kari ti per 4 or e bere expertizem e audio pergjimin .kurse vendeve te varfera si italija ju desh se bashku me anglezet 4 muaj.me siguri ti eypertizen e ke ne byth.fakti esht qe agron gjafa iku ne burg per 5 selonda kur ti o mut se bashku me mutin fatmir dolet e that nuk ka denim per xhafen.

  2. Si ka.mundesi qe ky ka pergjigjen e ekspertizes ? Prokurori ia ka dhene ? A eshte organ i pavarur te pakten teorikisht…. si disponon nje person i jashtem nje prove te nje dosje hetimore. Mimimalja shperdorim.detyre …. apo hajtmo se jemi ne Shqiperi…..

  3. Mos u habisni salianji ka zbuluar ne prokurori autorin e vertete te babales mendje ndrituri sali RAM berisha,kupola e PD sot me ne fund e ka shitur saliun per hallin e tyre.prandaj saliu nuk shkulet nga media duke shpifur,qe policia ta arrestoje por nuk do ja japin kete kenaqesi ai do te vazhdoje te vuaj makthin e tij te vila e Lalzit keshtu do te prese vdekjen ky dobic

    1. i pa emer tash doli e verteta prokuriris dhe rames i ran brekt posht ,tash ja pam dhe ngjalen e metes ku e mban ky bastard.paska quar per expertiz zerin e zahos dhe gregorit e jo te agronit keshtu thot expertiza .kurse 24 heret tjera qe babala qe futi ne burg kriminelin e kriminelve rama xhafa geronin nuk e ka quar,pra babalja geron kan biseduar 24 her dhe prokurodhija nuk i ka quar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *