• |
ide | kryesore

VIDEO/ Plas sherri në “Opinion” mes Muç Nanos dhe Ervin Salianjit

Arkiva, Lajme, Të funditNjë debat i ashpër ka ndodhur mes gazetarit Mustafa Nano dhe deputetit të PD-së, Ervin Salianji në emisionin “Opinion”. Nano i është drejtuar me tone të ashpra deri në fyerje deputetit të PD-së, duke përdorur fljalët: “dhi e zgjebosur, dhe bishtin përpjetë”, “koqe kandari”, etj.

https://youtu.be/rr0LyuRT1iE12 Comments

  1. Analiste monstra te shitur servila haram buka e popullit o ndyresira. Ne gjithe rastet keni dale ne favor te Tualet maskarait etj.

  2. Ky gjoja gazetar nuk dubet te dali kurre ne ekrane. Nuk me intereson se kujt krahu i perket, por ky eshte rrugac. A eshte qytetar ky moreeee me kete fjalor?!!! Dhe mbi te gjithe e ben dhe veten etalon!!! Bashke me Vangjelin qe ne vend te fKteve perdor llogjiken dhe nxihet ne fytyre kur i djeg mazhorances. Palo burra, legena

  3. Muc Leshi eshte skizofren! Nuk eshte hera e pare qe perdor nje fjalor rrugaceror dhe gjithmon e ben me ata te opozites! Cfare i djeg keti palaco gazetari !

  4. Qelbesira kudo qe jeni , bashkohuni , Muç Nano . Por me i peshtiri nga te gjithe ishte Tan Hoxha , duke qene gazetar investigativ mbron ne menyre te paskrupullt qeverine, ben avokatin e asaj qe duhet te ishte denoncues. Edhe ajo pak cipe qe i kishte ngelur i ra fare. Turp per ne dhe per kete shtet MAFIOS qe eshte instaluar .

  5. Shqiperia ne rekorde Gines 8700 persona 150 vjec. Marrin pension dhe votojne per parliamentin e nendheshem .ruajna o zot.

  6. Ka rrjedhur ky Mystafai. Nuk po e perballon dot dhe plakjen dhe papunesine , dhe bytheshitjen totale. Shume gjera njeheresh per tu perballuar

  7. gazetare rrugace dhe kete e vertetojne dhe me fjalorin qe perdorin ato semuren dhe terbohen nga e vertete.fajet i ka fejziu dhe mer ne studio keto persona pa moral

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *