• |
ide | kryesore

Ky është pedofili shqiptar në Greqi. Abuzoi me mbesën e tij dhe fëmijë të tjerë (FOTO)

Lajme, Të funditPolicia greke ka publikuar fotografitë e 55 vjeçarit shqiptar i arrestuar më 16 shtator të këtij viti në Rodos për pedofili. I arrestuari është Sulo Senka, i cili akuzohet se që prej vitit 2007 deri në vitin 2013 ka përdhunuar 4 vajza të mitura. Mes fëmijëve të abuzuar është edhe mbesa e tij.

Mediat greke shkruajnë se 55 vjeçari shqiptar i njihte vajzat me të cilat abuzonte. Mbesën e tij 14-vjeçare ai tentoi ta përdhunonte në vitin 2009, por nuk ia kishte arritur.

Sulo Senka i joshte fëmijët duke u dhënë para ose duke i kërcënuar. Ai u zbulua nga dëshmia e një nxënëseje 14-vjeçare, e cila deklaroi se vjeçari shqiptar e takonte dy apo tre herë në javë dhe i jepte 4 Euro, duke i thënë se ajo që do të bënte me të ishte normale. Një tjetër fëmijë u përpoq ta joshte me 20 Euro dhe e kërcënoi se do të pendohej nëse nuk pranonte.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *