• |
ide | kryesore

Video/ Shumë i gjatë apo shumë i hutuar? Piquet përplaset me pasqyrën e autobusit

Sport, VideoBarcelona është gati për ndeshjen me Inter në Ligën e Kampioneve, por duket se përqendrimi i tepërt për rëndësinë e ndeshjes në San Siro i ka humbur sensin e orientimit Barcelonës.
Pak për dy orët e fluturimit, pas se në Milano katalanasit kanë tërhequr si gjithnjë shumë vëmendje kanë bërë që Gerard Pique të bëhet protagonisti i një episodi humoristik, duke qenë se dëmtime qendërmbrjhtësi i Barcelonës nuk pati.

Ndoshta sepse është shumë i gjatë, 1.94 m, ose se ishte thjesht i hutuar pas telefonit, por Pique për pak e theu me kokë pasqyrën e autobusit.

Fatmirësisht për të, ai nuk pësoi dëmtim dhe do të jetë pa ndonjë problem nën urdhrat e Ernesto Valverdes për takimin e së martës

https://www.youtube.com/watch?v=pTylIcpD8GkLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *