• |
ide | kryesore

Nga një operacion i ndërrimit të seksit në 18 orë tek Eibar-Real: historia e pabesueshme e Cesar Noval

Sport


Nga një operacion i vështirë, kurrë bërë më parë deri më sot, në arbitrimin e Eibar-Real Madrid. Është java e pabesueshme Cesar Noval, kirurgut të famshëm plastik valencian, në faqet e para të gazetave dhe kronikave në Spanja për faktin se ishte i pari që realizoi një ndërhyrje të ndryshimit të seksit komplet nga grua në burrë në 18 orë (një proces që zgjat zakonisht nga dy në 10 vjet). Por Noval është edhe asistent në Liga e në fund javë do të jetë në fushë për ndeshjet e javës së 13.

Noval, që ka jetuar dy vjet në Shtetet e Bashkuara e ka punuar në Los Angeles e Miami, ka rrëfyer se disa lojtarë drejtohen tek ai për të marrë këshilla. Noval ka gjykuar ndeshje të nivelit të lartë si derbin e kryeqytetit Real Madrid-Atletico apo edhe në Europa League.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *