• |
ide | kryesore

Del VIDEO/ Deputeti i PD-së u përplas me policinë te protesta e Unazës se re

Lajme, Të funditPas asaj që ndodhi përpara parlamentit e tensionuar ka qenë situata edhe në mbrëmje kur banorët e zonës së “Astirit” protestuan te Unaza e Re. Në një moment forcat speciale kanë ndërhyrë pasi situata po dilte nga kontrolli pasi banorët kanë tentuar të hyjnë në kantierin e firmës private.

Në vendin e ngjarjes kanë qenë prezentë edhe deputetët e Partisë Demokratike Flamur Noka e Klevis Balliu të cilët janë përballur me policinë. Forcat speciale kanë ndërhyrë me skafandra dhe shkopinj gome. Newsbomb.al ka publikuar momentin e kur policia ka vënë përpara deputetin demokrat Flamur Noka, i cili është rrëzuar në tokë.7 Comments

  1. Palaco komentues, injorante, e faqja e zeze qe jetoni gjoja ne demokraci, qe te perkrahni dhunen,,,,por dukeni me keto se cfare rrace e poshter qe ini. Atje duhet te jete i tere populli, e jo vetem deputeti ore faqe zinj, por ju jeni njerez me ndjenje kafshe e andaj ju duket e pa drejte protesta, kur ato duan te jetojne, e te kene banesen , pasi shteti po ua prish, duke ua marre taksat nje per nje per 24 vjet, prandaj kethejua ato qe i ka xhvatur, e trajtoi njerezit me te drejta njerezore, kjo eshte zgjidhja, por me njerez , e kryeminister vandal, katil, psikopat, dhe te tere banda qe e perkrah, do vije dita qe do japin llogari.

  2. Ore kush eshte OLIGARKU qe do fusi ne xhep 40 milion eurot? Se mesiguri do ta shesi tenderin me nenkontraktim se keshtu funksionon ketu tek ne

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *