• |
ide | kryesore

Video/ Presidentin Halili e shpëton i biri: Tirana në avantazh

Sport, Video


14 ndeshje pa fitore dhe një derbi që për mënyrën si po shkonin gjërat nuk është se i jepte shumë optimizëm Tiranës përballë Partizanit. Presidenti, Refik Halili, në tribunën e Selman Stëmasit, i braktisur nga të gjithë (edhe tifozët Fanatics) gjen shpëtimin në këmbët e të birit.

Grent Halili ka shënuar golin e avantazhit për bardheblutë në minutën e 51′, duke përfituar nga një gabim i Ibrahimit në mbrojtje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *