• |
ide | kryesore

Video/ Liverpool, gol për shtatë minuta Barcelonës

Sport, VideoLiverpool kërkon përmbysjen e madhe në Anfiled kundër Barcelonës, në gjysëmfinalet e kthimit të Champions League dhe duket se e ka nisur me mënyrën e duhur. Origi ka shënuar golin e avantazhit në minutën e 7, duke befasuar katalnasit e duke i dhënë shpresë Klopp.

https://cdnja.r.worldssl.net/mp4/0x/0XaW.mp4Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *