• |
ide | kryesore

Ishte dëbuar 13 herë nga Italia, ndalohet 36-vjeçari shqiptar

LajmePolicia italiane ka ndaluar një shtetas shqiptar, 36 vjeç, i cili rezultonte i dëbuar për 13 herë me radhë. Mediat e shtetit fqinj shkruajnë se 36-vjeçari, identiteti i të cilit nuk është bërë ende i ditur, ka një dosje të pasur penale me precedentë të shumtë, pasi është denoncuar me dhjetra herë për dhunë dhe krime ndaj pronës.

 

 

Raportohet se shqiptari është riatdhesuar drejt vendit tonë për 13 herë në total. 36-vjeçari ka shlyer disa dënime me burg në Itali.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *