• |
ide | kryesore

Pamje të rënda/ Administratori i Kotes në Vlorë i vdekur në spital

Arkiva, Lajme, Të funditSot në Vlorë u ekzekutua me armë zjarri administratori i njësisë Kotë.

Bëhet fjalë për Ardit Gjikën. Ngjarja dyshohet të ketë ndodhur në Mavrovë në momentin kur po punohej për shtrimin e rrugës. Mësohet se banorët u konfliktuan me njërin prej punonjësve të rrugës dhe njëri nga banorët qëlloi me armë drejt punëtorëve.

Plagosja ka rezultuar fatale për administratorin e njësisë Kotë, i cili pasi u raportua i plagosur ndërroi jetën në spital nga ku vijnë edhe pamjet më poshtë të Lapsi.al, kur trupi i tij nxirret i vdekur nga salla e operaci0nit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *