• |
ide | kryesore

Vrasja në Durrës, gjendet një tjetër mjet i djegur në Fushë-Krujë

Lajme, Të funditNjë automjet është gjetur i djegur në vendin e quajtur “Ura e Gjoles” në zonën e Fushës Krujës.

Sipas burimeve të Policis, dyshohet se mjeti mund të jetë përdorur nga autorët e vrasjes së ndodhur pak orë më parë në Durrës.

Mjeti është gjetur duke u djegur rreth orës 15:45 minuta të pasdites së sotme dhe është i llojit “Benz”.

Forcat zjarrfikëse kanë mbërrritur në vengjarje, së bashku me Policinë që  po heton për të zbardhur se zotëruesin e automjetit.

 

 

 

 

 1 Comment

  1. Deputet ne parlament do jete ky qe e dogji dhe policia do pergenjeshtroje djegjen,sepse dihet F.Kruja Nikla baçja bio e PS

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *