• |
ide | kryesore

Shumë të famshëm i dalin në mbrojtje Bebe Rexhës

ArkivaBebe Rexha ka qenë në qendër të diskutimeve ditët e fundit, për trupin e saj.

Këngëtarja me origjinë shqiptare tregoi se një producent muzikor i kishte thënë se s’kishte më moshë për foto seksi dhe postoi një mesazh të gjatë në rrjetet sociale, duke theksuar se është ajo që i bën rregullat e vetes.Bebe mori mbështetjen e fansave, por dhe të emrave të njohur të muzikës.
E para që foli ishte Taylor Swift, e cila shkroi në një koment: “Në djall ata që flasin. Ngritja e 29-vjeçareve”.
Supermodelja dhe këngëtarja Tyra Banks deklaroi gjatë një interviste: “Mendoj se ajo është më seksi se kurrë. Dua të dukem si ty, Bebe. Ai trup, ajo fytyrë… është mahnitëse”.Rita Ora shkroi: “Kantautorja seksi.. Ti je e bukur, bëhesh më seksi me kalimin e moshës dhe talenti yt flet vetë. Vazhdo të bësh rregullat e tua”.Ndërsa mesazhi i Britney Spears: “Dreqin, që ke të drejtë! E drejta e femrave”.

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *