• |
ide | kryesore

FOTO/ Djali i Soros vjen në Tiranë, zbulohet takimi me Ramën

Lajme, Të fundit


Djali i miliarderit amerikan, George Soros ka mbërritur srëish në Tiranë. Ka qenë vetë ai që ka shpërndarë një foto në faqen e tij “Instagram” me kryeministrin Edi Rama. Aleksandër Soros thotë se ka ardhur në Shqipëri për të diskutuar me kryeministrin Rama për çështje të bashkëpunimit rajonale dhe përparimin ekonomik të vendeve.

Ramannn

“Selfie me Edin! E mrekullueshme të kthehesh në Shqipërinë e bukur për të takuar kryeministrin Edi Rama, në lidhje me perspektivat për bashkëpunim rajonal, përparim ekonomik dhe gjithëpërfshirës” , thekson Aleksandër Soros. Ai ka ardhur shpesh në Shqipëri ku nuk mungojnë takimet me Ramën. ©LAPSI.al

Résultat de recherche d'images pour "alex soros edi rama" Résultat de recherche d'images pour "alex soros edi rama" Résultat de recherche d'images pour "alex soros edi rama"

 

 


15 Comments

 1. pidh te semes.. ky e ka ne rregull..me siguri ndonje koncesion tjeter nga shteti shqipetar e ca leke nga taksat tona ketyre qelbesirave!

  1. Ke koncesjon ka marre ky ? Cfare lekesh nga taksat tona ka marre ky ?

   Pse flet kot ? Sorrosi deri tani vetem i ka dhene shqiperise . Llogaritet ne 120 miljon euro qe fondacioni i tij ka shperndare ne Shqiperi keto 30 vite.

   1. Une flas plot or tej rilinds(sinonim I idiotit te lig)!! Flas per systemin privat te shendetesise ne Shqiperi qe e ka blere soros (spitalin amerikan &co), flas se ato 130 milione qe i jane hequr taksave ne USA nuk jane as 20 Milione se te tjerat jane perfitime qe miliadhjeri I ka future ne xhepa. Flas per perfitimet qe kane kompanite e tij dhe fondet e investimit mbi spekulimet e titujvee te borxhit ne vendet ku “ndihmojne” pervecse per obligacionet e kompanive qe marin tendera miljardesh..apo per komisionet e lobimit etj etj.Kshtu or tej, mo na beni te ndyjme gojen me ca dilettante si ju..hajde babe se keshtu si e keni nisur, me hu do tu marrin!

    1. boll u more me llafe kafenesh, jeni ber si grat e liga. nqs ke dokumenta publikoji dhe boll u more me teori kospiracioniste alla salehu. llafe lart e posht me taci baou e katunara digjital na kan hap barkun. po ke prova dhe dokumenta publikoji ne vend qe te vazhdosh masturbimin mendor me propaganden e shqupit. 80-leksh.

 2. Po me yli rakipin ckishe qe e hoqe mor mut muti….. se ay ta rregullonte qefin, ti nxirrte skandalet me cengela, ylli ishte heroi i fundit i lirise ne Shqiperine e pervuajtur , i denj per pulitzer ne gazetari, dhe per nobel ne mencuri, viktim e paster e mafias ne pushtet. I bej thirrje opozites te mblidhet neser ora 7 ne nje miting te heshtur para kryeministris me fotot e ylli rakipit……

 3. Jam ai me siper. Po paske hequr dhe adi krasten mor shkerdhat…. po me te cpate????? Apo ste bente fresk kur te donte bytha?????? Kjo eshte demokracia????? Me mucin dhe lencin???? Ftoj opoziten ti shenoj te gjitha keto padrejtesi dhe ti ndreqi kur te vij ne pushtet. Dita po vjen shume shpejt. Ai pushtet qe heq gazetar nga puna nuk zgjat as me dite jo me jave e muaj….lum kush te rroj e ta shoh zonje
  Shqiperine post edi rama

 4. Ooooo do plaska kari nga te 4 anet . Merni dhe lali mos harroni se ben si grifsh ai kur ja beni me te futur.

 5. Ca’ bashkpunimi rajonal te Sames thote ky
  Serbine ne det e nxorem produkte serbe po’ hame sa po’ helmohemi
  Se di Ca’ Kane saju ndonje ligesi tjeter .
  E Salvini te ndrite shpirtit
  Ndonje dite kur te zgjoheni ne mengjes di shifni kater baballare tete gjysher gjashtembwdhjete xhaxhallare te gjithe ketà PA asnje lidhje kete duan shkaterrimin e familjes,te kombit.

 6. E MANJAKET SHQIPERIA KA BERE PARA KETO 7- VITE APO PAS .KAQ MJAFTON NE LISTAT E DEPUTETEVE MBI 30 VETA ME PROBLEMA NE LISTAT E KRYEBASHKIAKEVE MBI.VETA ME PROBLEME ME DREJTESIN KMBETARE DHE NDERKOMBETARE. NEGOCIATAVE VETEM U LARGOHEMI APO KY ESHTE PLANI I JU TE TREVE .GJENDJA EKONOMIKE E SHQIPETARVE PO PERMISOHET APO VARFEROHEN TE SHKRETET SHQIPTAR………………………..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *