• |
ide | kryesore

FOTO/ Shqiptarja përplas motoristin, por e lë mbi kofano dhe largohet

Lajme, Të funditPërplasi një motoçiklist. Kur pa se ishte në telashe drejtuesja shqiptare dhe pasagjeri braktisin makinën dhe largohen. Sipas mediave italiane gjithçka ndodhi në Milano në orën 23.36 të së shtunës në Via Marche në Milano.

Makina me targa shqiptare AA215 OX është një WV gri. Kanë qenë dëshmitarët që kanë hedhur dritë mbi incidentin. I plagosuri është një 34-vjeçar që edhe pse ka marrë ndihmën e mjekëve ndodhet në gjendje të rëndë. ©LAPSI.al

Incidente in viale Marche, motociclista travolto di Daniele Bennati (1) Incidente in viale Marche, motociclista travolto di Daniele Bennati (2) Incidente in viale Marche, motociclista travolto di Daniele Bennati (3) Incidente in viale Marche, motociclista travolto di Daniele Bennati (4) Incidente in viale Marche, motociclista travolto di Daniele Bennati (5) Incidente in viale Marche, motociclista travolto di Daniele Bennati (6) Incidente in viale Marche, motociclista travolto di Daniele Bennati (9) Incidente in viale Marche, motociclista travolto di Daniele Bennati (10) Incidente in viale Marche, motociclista travolto di Daniele Bennati (11)

Incidente in viale Marche, motociclista travolto di Daniele Bennati (12)1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *