• |
ide | kryesore

Video/ Real merr frymë: Kroos shënon në Turqi

Sport, VideoNë një ndeshje shumë të rëndësishme për Real Madrid dhe teknikun Zinedine Zidane, Toni Kroos ka nxjerrë nga situata merengues në minutën e 18 të ndeshjes kundër Galatasaray në Turqi. Një goditje e mesfushorit gjerman është devijuar nga mbrojtësi, aq sa për ta bërë të pavlefshme hedhjen e portierit Muslera.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *