• |
ide | kryesore

OSBE e KE tryezë diskutimi më 19 nëntor, ftesë PD e PS

Arkiva, Lajme, Të funditPrezenca e OSBE në Tiranë, Këshilli i Evropës dhe NDI, (National Democratic Institute), do të organizojnë një tryezë mbi çështjet e financimit të partive politike dhe të fushatave zgjedhore në Shqipëri.

Tryeza do të organizohet më 19 nëntor, ndërsa janë ftuar të marrin pjesë PS, PD, partitë të tjera politike, KQZ, ekspertë, shoqëria civile.

C95f6237 Aa73 4711 Bc8a 21d09f437ca62 Comments

  1. Kaq pak? Po te tjeret ku i keni o ke. Ketu ka vend per te gjithe ju. Ne jemi komb shume i hapur dhe gjithperfshires. Urdheroni beni cfare te doni hani sa te doni .pace pilaf per te gjithe. Po ne jemi dhe bujare me ju sic edhe e keni kuptuar. Ne fund merni sa te doni.

  2. Vetem te jene idiote te marrin pjese me neo komunistet. Biles demokratet duhet i bejne thirrje ndjekesve te tyre te refuzojne cdo sherbim socialist ne ate vend.

    Meqe Psiko Drama i ndan fshehtas Shqiptaret, Artistet, Tokat, Detet, Lumenjte, Liqenet, Pyjet. Bejeni hapur. Ndajeni ne dysh Shqiperine demokrat e socialist si Korea e veriut me te jugut, do ta kem per nder mos marr asnje sherbim nga Bajgat socialiste.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *