• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shpërthen bombola e gazit, humb jetën 70-vjeçari

Lajme, Të funditNjë 70-vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Shkodër, si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi në një apartament. Mësohet se zjarri ka rënë në katin e 5 të një pallati në unazën e qytetit të Shkodrës, ndërsa i moshuari ka humbu jetën si pasojë e flakëve dhe asfiksisë nga tymi.

Shpërthimi ka qenë i fuqishëm dhe i menjëhershëm, duke bërë që i moshuari të mos mbijetojë dot. Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë forcat zjarrfikëse, ndërsa flakët vijojnë të “përpijnë” apartamentin. Trupi i të moshuarit është dërgua në morgun e Spitalit Rajonal të Shkodrës.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *