• |
ide | kryesore

Vrasje me thikë në Korçë

LajmeNjë person është qëlluar për vdekje me thikë mbrëmjen e sotme në lagjen nr. 7 në qytetin e Korçës.

Mësohet se viktima është një 67-vjeçar.

Ai është qëlluar me thikë nga persona të panjohur teksa po kthehej në banesë.

Janë ende të paqarta motivet, rrethanat e krimit dhe identiteti i viktimës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Kjo është vrasja e parë që prej kohës kur në vend është shpallur gjendja e jashtëzakonshme për shkak të pandemisë nga koronavirusi.

Në përditësim…Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *