• |
ide | kryesore

Krujë/ Operacion antidroge në zonën e Niklës

Arkiva, Lajme, Të fundit


Policia ka ndërmarrë një operacion antidrogë në zonën e Niklës në Krujë. Mësohet se ky aksion ka si qëllim zbulimin dhe asgjësimin e fidanëve me kanabis.

Rapoetohet se policia po ushtron kontrolle të gjitha serave e tuneleve në zonës e Niklës.


1 Comment

  1. Duhet ti maresh leje partse komuniste te albanistanit tani per te mbjell. policet pa shkoll te partise qekan keq me lek.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *