• |
ide | kryesore

Meta zhvillon një orë takim me opozitën e bashkuar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditPresidenti Ilir Meta ka mbledhur sot në një takim forcat politike opozitare.

Takimi mes kreut të shtetit dhe opozitarëve jashtëparlamentar u mbajt tek Vila 4 dhe jo në pallatin e Brigadave siç ishte parashikuar. Ky takim nisi pak pas orës 09:00 dhe mbaroi në orën 10:10.

Nuk dihet zyrtarisht se çfarë do të bisedojë presidenti me liderët opozitarë, por nisur nga situata, pritet që të flitet për gjendjen aktuale politike në vend.3 Comments

  1. O gazetare, rregulloni pak shkrimin. Takimi eshte ne kohen e shkuar, tema e diskutimit ne kohen e ardhme. Pak me shume respekt per ata qe ju lexojne.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *