• |
ide | kryesore

(VIDEO) Si genjeu Rama per taksat

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit


Jorida Tabaku shkruan se Edi Rama është një gënjështar që ka vetëm një synim t’u marrë shqiptarëve paratë dhe tua japë ato oligarkëve.

“I premtoi shqiptarëve heqjen e taksës 20% për ushqimet bazë dhe për 7 vite me radhë për çdo vit vetëm rriti taksa, tarifa dhe çmimet e produkteve të shportës. Në fund, si çdo autokrat i babëzitur për pushtetin që i japin oligarkët hoqi TVSH-në 20% për importin e jahteve.

Gënjeshtari kronik ka vetëm një synim: t’u marrë shqiptarëve paratë dhe tua japë ato oligarkëve.”- shkruan Tabaku bashkëngjitur videos.


5 Comments

  1. Akoma me keto pallavrat e krtij idioti?
    Me gjeni nje premtim te mbajtur nga ky?
    Ky vetem genjeu qe te vinte ne pushtet dhe me pas te vidhte si derr .
    Ky eshte qenia me e urryer ne kete vend . Po ça ti bejme Bashese qe me veprimet dhe mos veprimet e tij e mban akoma ne pushtet .

  2. Çfare ndryshimi ka ky person me nje nga ata lugeterit e ISIS-it ?!Shikojeni mire,komplet monster qe urren,vetem urren !Mashtron e vetem mashtron,vjedh e vetem vjedh !Ky lloj robi eshte tmerrsisht i rrezikshem,as ndjen e as si dhemb,shpirti i tij me i ndyre se vete ndyresira !Ruhuni e reagoni tani,me vone mos e merrni mundimin,nuk do keni mundesi !

  3. Deputetja demokrate Rudina Hajdari dekalroi nga foltorja e Kuvendit se PD-LSI bërti dy vite për revolucion me molotov dhe protesta pasi dogji mandatet dhe në fund rezultoi se e bëri gjithcka për një tender, atë të identifikimit biometrik.I pagove leket e gjygjit ti tabakHonia e pd,per te tjerat lere Griden e salianjin te flasin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *