• |
ide | kryesore

Pas sekuestrimit te Ylli Ndroqit reagon Ambasada e SHBA: Mbështesim me forcë SPAK, koha të bëjnë punën e tyre pa kërcënime

-Instant, LajmeAmbasada e SHBA-së ka bërë një reagim të fortë ku mbështet punën e SPAK teksa në mesazhin e saj lë të nënkuptohet te oficerët e policisë, prokurorët dhe gjykatësit janë kërcënuar në kryerjen e punës së tyre.

“Ambasada e SHBA-së mbështet me forcë punën e pavarur dhe profesionale të Policisë së Shtetit dhe SPAK-ut. Profesionistët e sistemit të drejtësisë – oficerët e policisë, prokurorët dhe gjykatësit – duhet të lejohen të bëjnë punën e tyre pa kërcënime dhe kanosje, pavarësisht kush është i pandehur. Ka ardhur koha që të lejohen të kryejnë detyrat e tyre dhe të mbështeten përpjekjet e tyre për të luftuar krimin e organizuar. Kjo është e vetmja mënyrë që shqiptarët të kenë sistemin profesional dhe të paanshëm të drejtësisë që meritojnë, dhe të ecin përpara drejt integrimit në BE”, shkruhet në reagimin e SHBA-së.5 Comments

  1. prostituta aziatike mbeshtete pa kushte pervecese dollareve banden rama.shume e neveriteshme here del si hiene e here fshihet si skile sepse e di shume mire urrejtjen qe eshte akumuluar rrethe bndeambasades dhe kerkone te caje trapin me s’sukseset’imagjinare alla koreno-kineze te bandes se spak.edhe kurvate e bishtit te zhurit skuqen ndonjehere po kjo eshte e pacipe fare.

    1. Ik o rrote kari, me cdo ambasador nje muhabet keni soji juaj.
      Filloi me withersin, me vone me Arvizun po me tej me Lu-ne tani edhe me Kimin njesoj.
      Me kollaj te jene te gjithe te korruptuar keta seaa te kete nje bole si ty te drejte? Hmmm

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *