• |
ide | kryesore

Alexis Sanchez, e fejuara e lë për djalin e një interisti: fotot në plazhin grek nuk lënë dyshime

-Instant, Sport


Fotot e modeles me origjinë afrikano-jugore, Anna Modler, kanë sjellë konfirmimin për atë që po ndodh mes saj dhe sulmuesit të Inter, Alexis Sanchez. Historia e dashurisë së tyre është mbyllur dhe si zakonisht tashmë, dëshmia ka ardhur nga rrjetet sociale.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Anna Modler (@annamodler) on

Konfirmim nuk ka dhënë as modelja e as Sanchez, por e ka lënë të kuptohet një postim i Marco Ferri, model, influencer e djali i ish-futbollistit të Inter, Riccardo. Në foto janë ai e Anna, shtrirë në rërë në një plazh të mrekullueshëm të Greqisë, si në një kartolinë romantike.

Të menjëhershëm komentët e ndjekëve, për të kuptyar cfarë ka ndodhur me Sanchez. Edhe Anna e ka shpërndarë foton, ndërsa Sanchez pasi gjeti një rini të dytë tek Inter, nën drejtimin e Antonio Conte pas luhatjeve me United, ka humbur dashurinë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *