• |
ide | kryesore

Merr zjarr shtëpia në Lezhë, asfiksohet një person

Arkiva, Lajme


Një banesë është përfshirë nga flakët në Dajç të Lezhës, pasditen e kësaj të hëne. Raportohet se një bombël gazi ka shpërthyer dhe se një person është asfiksuar si pasojë e tymit.

Zjarrfikësit kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Ndërkohë, personi i lënduar është dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin e Lezhës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *