• |
ide | kryesore

Kosovë/ Asnjë i vdekur me koronavirus në 24 orë, 97 raste të reja

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditBrenda 24 orëve të fundit në Kosovë nuk ka pasur asnjë viktimë nga COVID-19 ndërsa 97 raste pozitive janë identifikuar.

Numri total i rasteve pozitive është 14.301 raste dhe 568 persona kanë gjetur vdekjen me këtë virus.

Gjatë 24 orëve të fundit, janë shëruar 139 pacientë derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve deri më sot është gjithsej 10.782 raste, kurse numri i rasteve aktive është 2.951.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *