• |
ide | kryesore

(VIDEO) Fjolla Morina del para gjykatës për armëmbajtje pa leje

Arkiva, Lajme, Të funditYlli i muzikës së lehtë kosovare, Fjolla Morina sapo ka dalë para trupës gjykuese në Kukës.

Ajo së bashku me shoferin e saj dhe një mik biznesmen pritet të përballen me kërkesën e prokurorisë për ‘Arrest me burg’, pasi të shtunën në mesnatë u kapën në pikën kufitare të Morinës me dy pistoleta me vete.

Fjolla mori përsipër fajin, por çështja është ende shumë e dyshimtë.

Për më tepër lexoni: Enigma e armëve të Fjolla Morinës, çfarë fsheh këngëtarja 

©LAPSI.AL Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *