• |
ide | kryesore

Basha-Ramës: Jepu lekët shqiptarëve, asgjë nuk vlen më shumë se jeta e njerëzve

Lajme, Të funditKryedemokrati Lulzim Basha i është përgjigjur sërish kryeministrit Edi Rama, duke i kërkuar të shtojë testimet, të rimbursojë ilaçet e pacientëve të infektuar me koronavirus, që po kurohen në shtëpi, si dhe të shtojë kapacitetet mjekësore.

“Shto testimet, rimburso ilaçet për pacientët në shtëpi,shto kapacitetet mjekësore.Ndal së vjedhuri dhe jepi lekët shqiptarëve që sot ju duhet ndihmë dhe jo llafe. Sulmet politike dhe aleanca e plehrave nuk e mbulojnë dot dështimin tënd. Asgjë nuk vlen më shumë se jeta e njerëzve!”, thekson Basha.

https://twitter.com/lulzimbasha_al/status/13232148126298685442 Comments

  1. Zoti Basha , fillo mendo te mbrosh njerezit e elektoratit tend se shume shpejt do ti kesh rrugeve dhe neper shtepira duke kerkuar qe ti mbijetojne kesaj mynxyre . Je kryetar i nje partie qe ka qeverisur per me shume se 12 vite , ngri struktura paralele dhe mbro njerezit e tu

  2. Sakt, asgje nuk vlen me shume se jeta e njerzve. PO PSE MOJ PICKE. NUK THE TE NJETEN GJE, EDHE KUR ISHE MINISTER I BRENDSHEM, NE 21 JANAR 2011.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *