• |
ide | kryesore

Durrësi proteston ndryshe, të rinjtë përshëndeten e përqafohen me policët

-Instant, Lajme, Të funditTë rinjtë e Durrësit kanë vendosur ta shfaqin në një mënyrë tjetër revoltën e tyre pas vrasjes së 25-vjeçarit Klodian Rasha. Qindra të rinj kanë marshuar rrugëve të qytetit dhe më pas kanë ndalur para Drejtorisë së Policisë Durrës.

Disa prej tyre  janë ulur në rrugë kanë deklaruar se janë aty për protestë paqësore. Ata madje kanë përshëndetur dhe përqafuar efektivët e policisë të cilët kanë formuar një gardh para institucionit.7 Comments

 1. Mos jane -mbesat- e xhuc -Dakos-ato se edhe ajo -karakurva e -Peleshit-valle ,kishte dale ,por sot e pergenjeshtroi.Dhe na kishte shkruar qe -PD-parti hipokritesh .Moj Baxhelle ajo partia e -PALESHIT-CFAREpartie eshte mij.apo parti -KURVASH-.

 2. Mos jane-mbesat-e xhuc -Dakos-atose edhe ajo -karakurvae Peleshit valle kishte dale por sot e pergenjeshtroi.Dhe na kishte shkruarqe -PD-parti hipokritesh.Moj Baxhelleajo partia e -PALESHIT-CFARE partie eshte moj ?Apo -parti -KURVASH-.

 3. Kulmi i hipokrizise.

  Votana Ademi.. ne fillim akuzoi policine e shtetit se nuk po lejonte ‘ protestuesit ‘ te protestonin.
  Pas 3 oresh , akuzoi policine per dhunimin ‘ shtazarak’ te protestuesve.
  Pas 6 oresh Voltana Ademi DISNTANCOHET nga dhuna e ‘ protestuesve’ .
  Mbas 8 oresh , denoncon ne prokurori policine e shkodres se pse nuk mbajti rregullin dhe qetesine e qytetiti gjate protestes.

  KULMI I HIPOKRIZISE..
  E turpshme !
  Shkerdhatellik !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *